Nilüfer Turizm Blue Bus Otobüs

Araç eğlence sistemlerine yeni bir heyecan katan, kendi seçtiğiniz filmleri izleme imkanı sunan bir teknolojisi ile donatılmıştır. Video ve müzik oynatabilen koltuk arakası ekranlarıyla nilüfer turizm blue bus sizlerin hizmetinde.

Her koltukta yolcuya özel USB girişli ekran mevcut.

Şık, konforlu ve güvenli seyahat için 2+1 yolculuğun keyfi yine Nilüfer Turizm‘de.

Güvenliğiniz için her koltukta emniyet kemeri mevcuttur.
En önemli güvenlik unsurlarından biri olan emniyet kemeri ile donatılmış koltuklar sayesinde güvenliğiniz de keyfiniz de yerinde.

Diğer yolcuları kesinlikle ama kesinlikle rahatsız etmeyen kitap okuma lambası.
Zamanınızı değerlendirebilmek için kitap okumak isteyebilirsiniz.Nilüfer Turizm ile gece de artık kimseyi rahatsız etmeden kitap,gazete vs. okuyabilirsiniz.

Rahatlığınız için yumaşak dokulu,şık ve ergonomik kolluklar da rahatınız için düşünülmüş.

Ayaklarınızı da unutmamışlar.Ayak ve diz rahatlığınız için her koltuğun alt tarafında bir ayaklık bulunuyor.

Artık el çantanızı,bilgisayarınızı vs. yanınızda bulundurmanız gereken şeyleri rahatlıkla yanınıza alabilirsiniz.Çünkü Nilüfer Turizm geniş koltuk üstü bagaja sahip.
Yani el bagajlarınızı güvenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz özel bölmeler bulunuyor.

Ve en önemlisi klimalı bir otobüs.Kolay ayarlanabilen klima sizi çileden çıkarmıyor.Gerçekten şık bir tasarıma sahip yaş,kız arzu ettiğiniz konfora Nilüfer Turizm ile ulaşın..

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>